Latest topics
» Mimpi selepas istikharah
by ecah Sun Jan 15, 2017 1:29 am

» mimpi di suruh hafal surah alquran
by ain90 Mon Apr 04, 2016 8:21 am

» Mimpi Memancing Ikan
by ecah Sun Dec 13, 2015 2:52 pm

» mimpi ular
by ahhl Mon Nov 16, 2015 2:59 pm

» Umrah Persendirian Part 2
by umrah persendirian Mon Nov 16, 2015 7:59 am

» Restoran Halal tetapi arak dijual
by umrah persendirian Mon Nov 16, 2015 7:43 am

» Mari Join Group Telegram BicaraTHTL
by abu_firdaus Fri Nov 06, 2015 9:14 am

» Baca tahiyat awal pada rakaat terakhir
by Lynn Fahmi Tue Oct 27, 2015 1:31 pm

» Sertu (anjing)
by abu_firdaus Tue Sep 08, 2015 4:39 am

» benarkah isteri dapat pahala suami solat berjemaah
by Muneer Sun Aug 16, 2015 8:16 pm

» Mimpi meninggal dunia
by nadzryn Sat Aug 15, 2015 5:48 pm

» Mimpi suami meninggal dunia
by andrea_rajakanu Wed Aug 12, 2015 1:49 pm

» Isu Maksiat di Hotel
by tokeycekelat14 Fri Jul 31, 2015 5:34 pm

» salam perkenalan
by abu_firdaus Mon Jul 13, 2015 3:39 am

» Hakikat - Makrifat - Tarekat
by Faiz Tue Jun 30, 2015 11:07 am

» iklan lucah kat web thtl
by abu_firdaus Mon Jun 29, 2015 4:03 am

» Angin dari faraj
by abu_firdaus Mon Jun 29, 2015 4:02 am

» Gambar tidak menutup aurat
by abu_firdaus Mon Jun 29, 2015 3:45 am

» Mimpi berulang2
by MissCadbury Fri Jun 26, 2015 5:01 am

» Hukum makan Buffet
by abu_firdaus Tue Jun 16, 2015 7:58 am

» Program qiammullail area kota bharu, kelantan mlm ramadhan
by medey Wed Jun 10, 2015 1:00 pm

» syiling 5 sen
by sitisu Thu Jun 04, 2015 7:59 am

» hukum najis serangga
by sitisu Wed Jun 03, 2015 6:17 am

» roh org mati
by abu_firdaus Tue Jun 02, 2015 6:10 am

» kesan sabun
by sitisu Tue Jun 02, 2015 5:57 am

» penggunaan jin islam
by sitisu Tue Jun 02, 2015 2:34 am

» Kolah mandi ada tahi cicak
by sitisu Tue Jun 02, 2015 2:33 am

» Share gambar tanpa pakaian ...lelaki lah.
by najib76 Mon Jun 01, 2015 5:20 am

» boleh ke macam tu?
by sitisu Fri May 22, 2015 5:59 am

» camana nk hilang bau tahi kucing melekat
by sitisu Tue May 19, 2015 11:47 am

Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 96 on Fri Jul 28, 2017 4:57 pm
Statistics
We have 1031 registered users
The newest registered user is Helmi Beddu

Our users have posted a total of 23230 messages in 2245 subjects
Merotan dalam Islam

Mon Jan 26, 2015 6:52 am by najib76

Salam

Apa pandangan Islam dalam merotan ?

Comments: 3